statystyki szczegółowe

Aktualności

Udany rewanż

• autor: darkro, 2017-10-01 14:53

Ekipa P01 wysoko pokonała Zwoleniankę 12:0, srogo rewanżując się za jedyną porażkę w jesiennych rozgrywkach. Na okazały bilans bramkowy złożyli się: Bartosz Kryszczuk - 5 goli, Cezary Chraszcz - 3 gole, Sebastian Bober - 3 gole i Bartosz Gawron.

Pogoń Siedlce - Zwolenianka Zwoleń 12:0 (5:0)

12:0  Sebastian Bober (rzut wolny)

żółta kartka - Mateusz Karczmarski (za wymuszenie rzutu karnego)

W niedzielne słoneczne i wietrzne przedpołudnie byliśmy świadkami jednostronnego spotkania. Jedyną zagadką tego meczu były rozmiary zwycięstwa Pogoni. Goście w ciągu 80 minut oddali tylko jeden strzał na bramkę. Po tym, co dziś pokazała Zwolenianka, trudno uwierzyć w stratę punktów w pierwszym meczu.

Już pierwsza akcja zakończyła się golem dla gospodarzy. Wynik spotkania otworzył Bartosz, kapitan Pogoni. Później gospodarze zmarnowali kilka dobrych okazji, zwłaszcza po rzutach rożnych. Dziś goście nie byli w stanie zagrozić bramce Pogoni i piłkarskie porzekadło o zemście zmarnowanych okazji nie miało zastosowania. Po drugim golu, zdobytym przez Sebastiana, obrona Zwolenianki przestała istnieć. Bartosz powinien podziękować defensywie przyjezdnych za pomoc w szybkim ustrzeleniu hattricka. Pięć goli różnicy nie oddawało w pełni przebiegu meczu. Swoje okazje mieli Szymon (słupek) i Jakub.

Trener Dariusz Blacha na drugą część meczu posłał pięciu nowych zawodników. Gospodarze potrzebowali czasu na ustawienie trybów zwycięskiej maszyny. W trakcie drugiej połowy na plac weszło kolejnych dwóch graczy z pola.

Sygnał do kontynuacji strzelania goli dał Bartosz. Potem Cezary rozstrzelał się na dobre, zdobywając trzy bramki. Kolejny zmiennik, Bartosz Gawron, także wpisał się na listę strzelców. A dzieło zwieńczył Sebastian, zdobywając piekną bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

Za tydzień kolejny mecz, tym razem z AS Radomiak zamykającym ligową tabelę. Czy Pogoń wytrzyma presję faworyta najbliższego spotkania...